Poznajmy się!

Nazywam się Kasia

Doskonały rocznik 87', mieszkam w Tarnobrzegu, pracuję w całej Polsce. Z wielkiej pasji i wykształcenia historyk sztuki, fotograf, miłośniczka rzeczy pięknych i niebanalnych, najlepiej ręcznie wykonanych. Szczęśliwie zakochana od lat w mężczyźnie swojego życia. Mama Stasia.

Wciągnęło mnie tworzenie szczerych i naturalnych fotografii z najpiękniejszych chwil życia.

Dla marzycieli i romantyków. Dla poszukiwaczy przygód i motyli w brzuchu.

Zajęłam się fotografią w trakcie studiów w Krakowie i przepadłam na tyle, że zaraz po ich skończeniu założyłam firmę i na przekór wszystkim trendom i modom wiedziałam, że całym sercem kocham jasny i świeży styl Fine Art.


Najwięcej doświadczenia zdobyłam w fotografowaniu reportaży ślubnych, miałam zaszczyt być świadkiem ślubów ponad 200 Par. Kiedy myślę o tym, czuję ogromną wdzięczność za zaufanie i te cudowne wspomnienia ze wspólnych wschodów słońca, przemierzonych górskich szlaków, biegania po łąkach i wspólnie wypite kawy.


Nie ingeruję w wydarzenia, bo ufam że chcecie zapamiętać ten dzień szczerze i autentycznie. Pomagam zaaranżować portrety, zdjęcia formalne, zajmuję się detalami... doradzam tam gdzie jest delikatne pole do stylizacji, ale nigdy kosztem prawdziwych momentów. Taki powinien być według mnie reportaż ślubny.
Uwielbiam plenery. Fotografuję w miękkim świetle zastanym, szukam miejsc, które przede wszystkim dają poczucie intymności i możliwość wyciszenia się. Chciałabym, żeby nie była to tylko sesja zdjęciowa, ale doświadczenie, które zbliża Was do siebie, zapisze ważny okres w Waszym życiu. Chcę, żebyście wracając do zdjęć czuli ciepło. Żeby przypominały Wam jak szczęśliwie czujecie się ze sobą i co Was połączyło. Może to być coś znacznie więcej niż tylko ładne obrazki. 


W kwestii oprawy szukam rzeczy wykonanych ręcznie pasujących do naturalnej i eleganckiej stylistyki Fine Art. Współpracuję z polskimi twórcami, bo wiem jak cudowne rzeczy powstają z pracy nie tylko rąk, ale i serca. <3

 

Wszystko po to, żeby trafiało do Was coś wyjątkowego od początku do końca.