01.


Aby zarezerwować sesję po prostu wybieramy termin, który pasuje nam wszystkim. Dokonujemy oficjalnej rezerwacji z zaliczka i czekamy na TEN DZIEŃ. :)

02.


Po zarezerwowaniu sesji ustalamy szczegóły, w tym lokalizację i garderobę. Każdy element jest ważną częścią Twoich zdjęć i powinien być uważnie zaplanowany. Garderoba jest tak samo ważna jak dobór lokalizacji czy obróbka zdjęć. Pomogę na każdym kroku, żeby sesja była bezstresowa i przyjemna!

03.


Sama sesja... Twoją jedyną rolą jest relaks i radość bycia z rodziną! Nie stresuj się, że dzieci są nieśmiałe czy niesforne. Sama mam energicznego 5-latka, wiem co to życie. :) Nie musisz wiedzieć jak pozować. Pomogę i poprowadzę sesję tak, żeby przebiegła sprawnie, naturalnie i efekty były piękne! Po prostu zrelaksuj się i zaufaj.

04.


Kiedy zdjęcia będą gotowe wyślę link do prywatnej galerii, z której będziecie mogli wybrać Wasze ulubione ujęcia, zamówić odbitki i inne produkty oraz podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi.


Możecie cieszyć się tą miłością udokumentowaną w najpiękniejszej formie <3

CO OTRZYMASZ?


Szafa klienta

Przy każdej sesji masz możliwość skorzystania z szafy klienta, gdzie zbieram wszystko co potrzebne do stylizacji kobiet, maluszków i małych dzieci. Uwielbiam romantyczne sukienki, naturalne i delikatne tkaniny, które wspaniale podkreślają naturalność i lekkość całej sesji. Wierzę, że może to zaoszczędzić Wam kupowania produktów, które i tak założycie najprawdopodobniej tylko raz.


Stylizacje planuję z intencją, aby dobrze się fotografowały, dawały odpowiednią tonalność na fotografiach, a także żeby były przyjazne ciążowym brzuszkom.Wydruki - odbitki lub album


Nigdy więcej nie pozwól, aby Twoje zdjęcia zginęły na dysku laptopa! Każdy klient otrzymuje wysokiej jakości wydruki, zależnie od pakietu są to duże odbitki w formacie 15x23cm lub pięknie wykonany album fotograficzny. Te produkty to moja wielka duma i z ogromną radością przekazuję je swoim klientom. Zdjęcia na papierze zyskują drugie życie. Wkładamy mnóstwo pracy w Wasze fotografie i należy im się najwyższej czułości oprawa.


Galeria internetowa


Po sesji otrzymacie dostęp do kilkudziesięciu zdjęć z całej sesji. Samodzielnie wybieracie ujęcia, które chcielibyście mieć i one przechodzą ostateczne poprawki i edycję. Dzięki galerii będziecie mogli podzielić się zdjęciami z rodziną i przyjaciółmi, pobierać z nich zdjęcia w każdej chwili i robić własne listy do komunikacji ze mna. Nie musicie od razu decydować się też na konkretny pakiet! O tym poczytajcie dalej.

cennik pakietów

Pakiet I

Pakiet I

15 najlepszych zdjęć

wydruk 15 odbitek w formacie 15x23cm w pięknym opakowaniu

prywatna galeria internetowa

możliwość dobrania dodatkowych zdjęć 20zł/szt.

350 zł

Pakiet II

Pakiet II

25 najlepszych zdjęć

wydruk 25 odbitek w formacie 15x23cm w pięknym opakowaniu

prywatna galeria internetowa

możliwość dobrania dodatkowych zdjęć 20zł/szt.

500 zł

Pakiet II

Pakiet II

35 najlepszych ujęć

prywatna galeria internetowa oraz slideshow

w prezencie piękny ALBUM w formacie 20x20cm o wartości 300 zł

możliwość dobrania dodatkowych ujęć 15 zł/szt.

800 zł

Jak wybrać pakiet?


Możecie zdecydować o wyborze pakietu już PO SESJI. Nie wiecie jak wyjdzie i ile zdjęć rzeczywiście będziecie potrzebować? Po zobaczeniu efektów możecie podjąć decyzję, który pakiet jest dla Was optymalny!


Istnieje możliwość domówienia dodatkowych wydruków odbitek, dodatkowych albumów z pełną personalizacją. Po szczegóły zapraszam do kontaktu.
Kontakt


Porozmawiajmy!


Jeśli chcesz poznać szczegóły zapraszam do kontaktu poprzez formularz. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania i wątpliwości, pokażę produkty i po prostu porozmawiamy co mogę dla Was zrobić. Tworzenie takich fotografii to dla mnie wielka radość i zaszczyt. Robię to z wiarą, że to coś na prawdę ważnego i cennego, zostawiając Wam swoje doświadczenie, umiejętności i serce. <3


Do usłyszenia!